KKN a.s.  |  Nemocnice v Chebu
rozcestník odborná veřejnost návštěvy oddělení
úvod webu | mapa stránek | tisk stránky

Výběr oddělení

Hledám lékaře/ku

Nacházíte se: Karlovarská nemocnice | Pacient | ORL - ušní, nosní, krční | Úvod
ÚvodO násAktualityKariéraCeník KKNOhlasyMapaPtejte seKontakty

Karlovarská nemocnice, ORL - ušní, nosní, krční

ÚvodPokojeFotogalerieKontakty
V rámci oddělení jsou v provozu celkem 3 ambulance – jedna všeobecná s nepřetržitým provozem, jedna všeobecná s provozem 9.00 – 15.00 a jedna audiologická s provozem 8.00 – 14.00 hod.. Součástí ambulance je převazový box s lehátkem, kde se dají provádět jednoduché ambulantní výkony. Ambulance jsou vybaveny moderními vyšetřovacími boxy s optikou a mikroskopem.

Na oddělení je v provozu operační sál se zázemím, kde se provádí většina operací v oboru s pomocí moderních přístrojů zejména optických. Složitější a časově náročnější operace se provádějí na centrálních sálech.

Oddělení poskytuje téměř celé spektrum výkonů v oboru, včetně operací onkologických, endoskopických a plastických v oblasti hlavy a krku. Z oboru estetické chirurgie se zde provádějí korekce odstálých boltců.

Lékaři oddělení jsou v úzkém kontaktu jednak s ORL oddělením nemocnice v Chebu, dále s ORL klinikami FN Plzeň a Praha 5 Motol. Navštěvují různé regionální, celorepublikové i mezinárodní semináře, kde též samostatně přednášejí a tím se neustále vzdělávají a zlepšují svoji erudici. Na oddělení pracuje 13 zdravotních sester, z nich 7 má speciální atestaci.

UPOZORNĚNÍ: Platba za doprovod u dítěte nad 6 let věku nebo za nadstandartní pokoj se hradí na 3 dny dopředu.

PRIMÁŘ
MUDr. Radko Vichnar
Bc. Pavlína Lejnarová DiS
VRCHNÍ SESTRA
Bc. Pavlína Lejnarová DiS

MAPA AREÁLU - KDE NÁS NAJDETE

prostredek_dole.gif, 1 kB

nemocnice
Karlovarská krajská nemocnice a.s.
Bezručova 1190/19
360 01 Karlovy Vary