KKN a.s.  |  Nemocnice v Chebu
rozcestník odborná veřejnost návštěvy oddělení
úvod webu | mapa stránek | tisk stránky

Výběr oddělení

Hledám lékaře/ku

Nacházíte se: Karlovarská nemocnice | Pacient | Kardiocentrum | Úvod
ÚvodO násAktualityKariéraCeník KKNOhlasyMapaPtejte seKontakty

Karlovarská nemocnice, Kardiocentrum

ÚvodKardiologická ambulanceUltrazvuk srdceKardiologické lůžkové odděleníKoronární jednotkaKardiologické sály
KontaktyFotogalerie
Jsme kardiocentrum II. kategorie patřící do sítě kardiocenter ČR umožnující standardní ošetření nemocných s kardiovaskulární problematikou dle národního kardiovaskulárního programu.  Koncem roku 2012 získalo kardiocentrum od Ministerstva zdravotnictví ČR akreditaci pro další vzdělávání lékařů, a tak se zařadilo mezi 22 nemocnic, které mohou školit mladé lékaře v oboru kardiologie.

Slouží pacientům celého Karlovarského kraje a poskytuje vysoce specializovanou léčbu o kardiologicky nemocné v celé šíři kardiologické problematiky, která je zajišťována atestovanými kardiology s bohatými zkušenostmi.

Mezi nosné programy patří ošetření akutních nemocných s infarktem myokardu non stop 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

K realizaci péče máme k dispozici ambulantní trakt, lůžkové oddělení a škálu neinvazivních i invazivních diagnostických a léčebných metod. Jsme jediným zařízením v kraji poskytujících tuto vysoce specializovanou péči v oboru . Spolupracujeme se všemi kardiocentry I řádu - zejména s Nemocnicí na Homolce kam odesíláme pacienty se specifickou problematikou.

Lékař, kardiolog
MUDr. Alexandr Schee
Hana Zajacová
VRCHNÍ SESTRA
Hana Zajacová

MAPA AREÁLU - KDE NÁS NAJDETE

prostredek_dole.gif, 1 kB

nemocnice
Karlovarská krajská nemocnice a.s.
Bezručova 1190/19
360 01 Karlovy Vary