Karlovarská krajská nemocnice
Nemocnice Karlovy Vary, základním posláním společnosti je poskytování akutní i následné, lůžkové a ambulantní zdravotní péče pro pacienty z řad obyvatelů i návštěvníků Karlovarského kraje, v základních, specializovaných a superspecializovaných oborech, v maximálně možném rozsahu, kvalitě a dostupnosti. odborná veřejnost oddělení návštěvy dotaznik-spokojenosti.png, 4 kB
Nemocnice Karlovy Vary

O nás

Nemocnice Karlovy Vary
Naše poslání (mise)
Základním posláním společnosti je poskytování akutní i následné, lůžkové a ambulantní zdravotní péče pro pacienty z řad obyvatelů i návštěvníků Karlovarského kraje, v základních, specializovaných a superspecializovaných oborech, v maximálně možném rozsahu, kvalitě a dostupnosti.

více o firmě
 
Nemocnice Karlovy Vary
WIKI NEMOCNICE - o všem co Vás může zajímat
design

Aktuality

Nemocnice Karlovy Vary
Karlovarská krajská nemocnice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozic vrchní sestra infekčního oddělení Nemocnice v Karlových Varech a vrchní sestra plicního oddělení Nemocnice v Karlových Varech. 
kontakty_cara_podklad.gif, 1 kB
Od soboty 5. 11. 2016 bude po dobu dvou týdnů zcela uzavřen hlavní vchod do objektu „C“ z důvodu rekonstrukce vstupní haly.
kontakty_cara_podklad.gif, 1 kB
Náročný akreditační proces zaměřený na kvalitu a bezpečí při poskytování zdravotnických služeb potvrdil vysoký standard služeb Nemocnice v Karlových Varech.
kontakty_cara_podklad.gif, 1 kB další zprávy
 
nemocnice
 
nemocnice
Karlovarská krajská nemocnice a.s.
Bezručova 1190/19
360 01 Karlovy Vary
stiznosti@kkn.cz

Ústavní lékárna
Bezručova 1190/19, 360 01 Karlovy Vary
Pondělí - pátek 7.30 – 17.00 hod
             tel.: 354 225 392

ÚSTŘEDNA Karlovy Vary
tel.:  354 225 111
nemocnice
© Copyright 2016 - Karlovarská krajská nemocnice a.s.      edited by N.E.S.P.I