Technik je v přímém kontaktu s uživatelem a řeší jeho požadavky na místě, telefonicky nebo vzdáleným přístupem. Naprostou většinu požadavků řeší samostatně, náročnější a komplikované úkoly řeší v týmu. Mezi klíčové dovednosti patří analyzovat a aktivně hledat řešení.

Náplň práce:

  • podpora a řešení požadavků v oblasti IT
  • údržba, konfigurace a instalace SW a HW
  • údržba a správa počítačů, notebooků a periferií
  • údržba a instalace síťové kabelové infrastruktury
  • konfigurace a administrace systémů a aplikací

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém či IT oboru výhodou
  • proaktivní a zodpovědný přístup k řešení problémů
  • ochotu učit se novým věcem
  • všeobecná znalost operačních systémů
  • pokročilá znalost MS Office
  • základní znalost internetového prostředí a TCP/IP protokolu
  • zkušenosti s nastavením a ovládáním periferií
  • samostatnost i schopnost týmové spolupráce, komunikativnost
  • pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, systematičnost
  • zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • zajímavou, odbornou a perspektivní práci na hlavní pracovní poměr
  • místo výkonu práce: Karlovy Vary, Cheb
  • zázemí krajské nemocnice, příjemný pracovní kolektiv
  • zvýhodněné stravování v zaměstnanecké jídelně
  • příspěvek na penzijní připojištění po odpracování 1 roku
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny zdravotního volna
  • pestrá nabídka dalších benefitů

Nástup možný IHNED případně dle dohody.

Partneři

Sponzoři

Děkujeme