Touto cestou bychom rády vyjádřily poděkování celému kožnímu lůžkovému oddělení v této krajské nemocnici. Byly jsme všechny 3 hospitalizovány v měsíci červnu ve stejnou dobu. A díky péči zdejších zaměstnanců byl náš "dočasný" pobyt zde příjemnější a méně traumatizující - od úklidového personálu, ošetřovatelek, přes vždy usměvavé a úžasně trpělivé sestřičky, až po neúnavně vše vysvětlující a empatické paní doktorky. A pochopitelně to vše pod taktovkou moudrého a vždy pozitivně naladěného pana primáře Pospíšila. Jeho smysl pro humor při vizitách a během určování diagnóz pohladí po duši. Děkujeme za pomoc při zotavení a především za lidskost, jež zde vládne a která není v dnešní poněkud zvláštní době úplně vždy samozřejmostí.

Prosíme, je-li to možné, naše poděkování personálu kožního oddělení tlumočit. Pacientky Lenka K., H. Slavkov, Eva F. Chomutov a Adéla T. Drmoul u Mariánských Lázní.