Dobrý den, vážený pane řediteli,

blíží se konec roku, období bilancování a čas, kdy většina z nás chce dořešit všechny resty. Já si touto cestou dovolím hluboce smeknout pomyslný klobouk před lékaři z kožního lůžkového odd. KKN.

Opravdu obdivuhodný respekt a VELKÉ poděkování naší rodiny patří MUDr. Zuzaně Ťulpové a MUDr. Kateřině Hrazdirové. Za poslední období byla na tomto odd. 4x hospitalizována naše babička, Marie nar. 1932, se závažným autoimunitním onemocněním, a to s jakou profesionalitou a empatickým přístupem se k naší milované babičce, ale i k nám jako rodině chovaly a vždy velmi trpělivě a naprosto srozumitelně vysvětlovaly potřebné, je opravdu obdivuhodné a v dnešní době absolutně nevídané.

Paní doktorka Z. Ťulpová, se kterou jsem byla v četném kontaktu je naprosto skvělá, mladá lékařka, která svoji profesi vykonává s neskutečně lidským přístupem a velmi si ji naše babička oblíbila. Poděkování samozřejmě patří všem lékařům, pod vedením primáře tohoto odd. MUDr. T. Pospíšila, včetně sestřiček i pomocného personálu, kteří byli taktéž velmi ochotní a vstřícní.

Další poděkování patří lékaři ortopedie, Dr. D. Derbakovi, který nás jako jediný po takřka celodenním kolečku různých vyšetření a nekonečném čekání, která jsem s babičkou osobně absolvovala, vyslechl a vnímal co babičku trápí, udělal potřebná vyšetření i odběry a též se choval naprosto profesionálně.

VŠEM zaměstnancům KKN jménem naší rodiny přeji klidné prožití svátků vánočních a do nového roku 2023 další spokojené a úspěšně vyléčené pacienty.

S úctou

Vítězslava F.