Jogurty, kávu i ovoce na povzbuzení obdrželi dnes naši zaměstnanci Nemocnice v Karlových Varech od karlovarských dobrovolníků z Korona Assistence, Regionálního dobrovolnického centra Instand a “Holek z Moskevské”. Neméně potěšující byl pro ně i doprovodný dopis, který jsme se zásilkou obdrželi a dovolujeme si ho níže odcitovat:
 “Všem lékařům, sestrám, sanitářům a pracovníkům Karlovarské krajské nemocnice!
Chtěli bychom Vám za karlovarskou veřejnost poděkovat za Vaše 100% nasazení pro boji s Covidem-19. Drobným dárkem chceme vyjádřit, že jste pro nás nezbytní a nejste v tom sami!

Velice si Vážíme toho, jak pečujete o všechny, kteří s touto nemocí bojují. Víme, že Vás každodenní nasazení stojí hodně sil. Je nám jasné, že se zároveň musíte postarat o osobní záležitosti, o blízké a rodinu, o domácí výuku dětí. Oceňujeme, že Vaší aktuální prioritou přese vše zůstává Vaše profese a zároveň poslání, záchrana vážně nemocných pacientů.
Předáváme Vám první zásilku jogurtových výrobků (1000 ks), která je zároveň darem od firmy Hollandia Karlovy Vary s.r.o., přidáváme od nás dobrou kávu a ovoce na povzbuzení.
Tak jako jsme se snažili pomáhat na jaře, budeme působit i na podzim. Neváhejte se na nás v čemkoliv obracet!
Přejeme Vám všem pevné nervy, elán a hlavně zdraví!!!
Za karlovarské dobrovolníky:
Vladimír Melichar (Korona Assistence)
Eva Vodičková (Regionální dobrovolnické centrum Instand)
Daniela Bílá, Michaela Kožíšková, Lada Baranek Lapinová, Olga Bischofová (Holky z Moskevské)”
Děkujeme všem, kteří se na této povzbuzující zásilce pro zaměstnance naší nemocnice podíleli. Moc si toho vážíme, je to pro nás velká vzpruha. Přejeme Vám všem pevné zdraví a pevnou oporu ve svých blízkých, protože to je v těchto dnech asi to, co všichni budete nejvíc potřebovat. Ještě jednou díky!!!
....
Pro případné zájemce, kteří chtějí podpořit zdravotníky i nezdravotníky, v Karlových Varech na Moskevské je otevřené sběrné místo, kam veřejnost může nosit materiální pomoc. Odkaz zde: https://www.facebook.com/.../a.3267722046.../656047288435336