Ambulance bolesti, pavilon E, 1. patro

MUDr. Miroslava Doubková , sestra Lucie Kulak

ORDINAČNÍ DOBA:
úterý - čtvrtek: 8 - 14 hodin
pátek: 8 - 14 hodin objednané intervenční algeziologické výkony pod rtg kontrolou, tj. ambulance není v pátek pro běžné kontroly v provozu

ALGEZIOLOGICKÁ KONZILIA U HOSPITALIZOVANÝCH PACIENTŮ:
úterý - čtvrtek: 15 -16 hodin

TELEFON : 354 225 202
MAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

OBJEDNÁVÁNÍ RECEPTŮ:

  • Možno telefonicky na pevné lince 354 225 202.
  • Lze posílat SMS žádosti na tel. 731 660 860. Mobilní číslo prosím využívejte pouze k posílání SMS se žádostí o recepty.
  • Žádosti o recept je možno posílat mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

UPOZORNĚNÍ:
Z kapacitních důvodů ošetřujeme pouze předem objednané pacienty.
Ambulance bolesti je pracovištěm pro léčbu chronické, tj. více měsíců trvající bolesti.
Ambulance bolesti není určena pro léčbu akutních bolestí. S akutními bolestmi zad je třeba se obrátit na svého praktického lékaře nebo neurologa.
Léčbu bolestí zad provádíme až při selhání léčby bolestí zad u spádového neurologa. To znamená, že nelze docházet do ambulance bolesti s bolestmi zad degenerativního původu, pokud pacient nemá svého spádového neurologa.
K objednání se do ambulance bolesti není nutno mít žádné lékařské doporučení.
Objednací doba u bolestí u závažných diagnóz (onkologická onemocnění, pásový opar, RS…) je dle dohody.
Objednací doba u pacientů s bolestmi zad degenerativního původu je z kapacitních důvodů bohužel několik měsíců. Je možno využít i jiná pracoviště v regionu zabývající se léčbou chronické bolesti (ambulance bolesti MUDr. Pěchov, Karlovy Vary, tel. 608 136 306, nebo ambulance bolesti NEMOS Sokolov, prim. MUDr. Trnka, tel. 352 520 296)

CO S SEBOU PŘINÉST DO AMBULANCE BOLESTI PŘI PRVNÍ NÁVŠTĚVĚ:

  • U bolestí zad degenerativního původu je nutno přinést zprávu spádového neurologa, která není starší než 1 rok.
  • Je vhodné přinést zprávy od dalších lékařů, které pacient navštěvuje. Např. zprávu od rehabilitačního lékaře, revmatologa, ortopeda, praktika, nefrologa, gastroenterologa...
  • Je nutno s sebou přinést písemný seznam všech léků, které pacient aktuálně užívá. To znamená seznam všech léků užívaných nyní na bolesti, léků na vysoký tlak, na srdce …. Je vhodné přinést seznam léků, které pacient používal na bolesti v minulosti.
  • Je vhodné s sebou přinést výsledky zobrazovacích metod, pokud pacient nějakou zobrazovací metodu v minulosti absolvoval. Např. popisy rentgenových snímků, popisy magnetických rezonancí, popisy CT vyšetření.

Partneři

Sponzoři

Děkujeme