Počet očkovaných v KV Aréně vystoupal až na 1500 osob za den…Doposud se počet očkovaných v karlovarské KV Aréně pohyboval v průměru 750 osob denně. Spolu se spuštěním registrace k očkování proti covidu věkové skupiny 30+ se potvrdilo, že počáteční zájem o očkování je u této skupiny vyšší než u věkové kategorie 35+. Z tohoto důvodu došlo obratem k navýšení kapacity očkovacího místa v KV Aréně. Nejvyšší počty registrovaných na aplikaci vakcíny jsou avizovány na čtvrtek 27.5. a pátek 28.5.2021, kdy se denně přijde očkovat až téměř 1500 zájemců.

„Očkujeme druhé dávky, ale zároveň plynule i nově registrované první dávkou. Rozhodli jsme se raději navýšit kapacitu očkovacího centra, než zastavit či omezit první dávky,“ uvedla krajská koordinátorka očkování MUDr. Dagmar Uhlíková.

Ve varské Aréně se nyní očkuje 7 dní v týdnu v čase od 12 – 20hodin. Od příštího týdne bude umožněna registrace pro všechny zájemce od 16-ti let a nově také pro cizince - samoplátce. Zájemci se mohou stále registrovat na: https://registrace.mzcr.cz/.

Partneři

Sponzoři

Děkujeme